Žij každý den naplno, jako kdyby byl ten poslední

drby 16.4

16. dubna 2011 v 8:22 | Kate / zdroj:http://www.pravednes.cz |  celebrity - drby

Steven Spielberg už zná herecké obsazení velkofilmu Lincoln!

Zpěvačka Pink se chce během porodu pořádně najíst

Pink (31), která se již zanedlouho chystá rodit, se dozvěděla, že by se měla i během porodu něčím posilnit a krmit by ji prý měl manžel.

Katie Price: "Nejkrásnější jsem nenamalovaná"


Shakira konečně vyšla s pravdou ven, chodí s fotbalistou

15. dubna 2011 15:12
Zpěvačka Shakira po rozchodu dlouho tajila, kdo je jejím přítelem. Teď konečně přiznala, že je to fotbalista Gerard Pique. Na Twitteru zveřejnila fotografii, na které se milenci objímají.

V USA představili šperky od Angeliny Jolie, herečka se nezúčastnila

13. dubna 2011 16:38
Herečka Angelina Jolie stihla vedle natáčení filmů, péče o šest dětí a cestování po světě coby vyslankyně dobré vůle OSN ještě navrhnout vlastní kolekci šperků. Jediné, co nezvládla, byla účast na jejich představení veřejnosti. Sama je ale předvedla už několikrát


Kylie Minogue: Chci režírovat film

Zpěvačka Kylie Minogue má spoustu plánů v osobním i profesním životě. Chce nejen zakládat rodinu, ale vrhnout se také na zcela nový obor svého profesního života. Herectví si vyzkoušela v Austrálii v seriálu Neighbours, kde zářila už před dvaceti roky. Teď se chce k filmování vrátit, ale místo před kameru hodlá stoupnout za kameru jako režisérka.

Lady GaGa vyděsí křesťany na Velikonoce jako Máří Magdaléna

oficiální video k novému singlu Judas (Jidáš) zpěvačka Lady GaGa ani nepředstavila, a už vyvolala obrovskou nevoli mezi americkými katolíky. Zvláště fundamentalisté této církve hlasitě křičí pro zákaz videoklipu, v němž se má GaGa představit jako Máří Magdaléna, zatímco v roli Jidáše se objeví herec Norman Reedus. A není divu, kontroverzní video totiž hodlá GaGa světu nabídnout zrovna kolem Velikonoc.

Victoria Beckham chce dát dceři jméno Santa

Victoria Beckham bude rodit čtvrtého potomka v Santa Monice. Bude to vysněná dcera, proto jí chce dát výjimečné jméno. Sestra Brooklyna, Romea a Cruze by se mohla jmenovat Santa pode místa svého narození. Ovšem fotbalista David Beckham z tohoto španělského jména nadšený není. Podle něj všichni budou myslet na tradiční vánoční postavu nosící v anglofonních zemích dárky

Teri Hatcher: Stres likviduju kávou

Herečka Teri Hatcher chápe rodiče, kteří při výchově zažívají stres a nervy. Ona má na starosti jedinou dceru a dobře ví, jaké hádky mezi nimi vznikají, když je Teri ve stresu. Tomu se snaží vždy předcházet, přičemž nejúčinnější zbraní je v tomto případě káva.

Sheryl Crow: Jsem přísná matka!

Moderním benevolentním způsobům výchovy zpěvačka Sheryl Crow nevěří. Hrdě se hlásí k tomu, že je přísnou matkou. Věří totiž, že nejlepší pro východu dítěte je, když mu rodič stanoví jasné hranice. Pro život je to prý lepší než věčné rozmazlování a hýčkání.

Kylie Minogue si koupila třípokojový byt za 444 milionů

Kylie Minogue vyjádřila dost jasně svou lásku Londýnu, když se rozhodla investovat do luxusního bytu ve čtvrti Knightsbridge. Za třípokojový byt v rezidenci One Hyde Park u slavného parku za Buckinghamským palácem utratila v přepočtu na koruny 444 milionů. Do bytu za šestnáct milionů liber se přestěhuje se svým přítelem Andresem Velencosou.

Lady GaGu bude na turné hlídat matka

Cynthii Germanott se nelíbí, jak její pětadvacetiletá dcera pije. Třebaže je to slavná popová hvězda, bude muset Lady GaGa svoji o jednatřicet let starší matku poslouchat. Cynthia totiž hodlá s dcerou Stefani alias GaGou vyjet na její hudební turné a tam ji hlídat a chránit před konzumací alkoholu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama