Žij každý den naplno, jako kdyby byl ten poslední

drby z 19.4

19. dubna 2011 v 18:08 | Kate/http://www.pravednes.cz |  celebrity - drby

Z Julie Roberts je Pretty máma!

Herečka Julia Roberts (43) pověsila herectví na hřebík a plně se věnuje rodičovským povinnostem. Z filmové Pretty woman se tak stala super máma. Své děti, dvojčata Hazel a Phinnaeuse (5) vzala na procházku do města.

Kate Middleton: Opravdu je těhotná?

Britský tisk v současnosti trápí jedna otázka: Je budoucí princezna Kate Middleton těhotná? Britský server, který s touto zprávou, tím rozjel vlnu spekulací. Královská rodina to však okamžitě označila za nesmysl!

Brad Pitt si v Budapešti uhnal zlomené srdce

Herec Brad Pitt (47) přiznal, že kdysi letěl do Budapešti za snoubenkou... Ale ona mu jen chtěla říct, že miluje jiného.

Arnold Schwarzenegger: Vypadám příšerně!

Herec Arnold Schwarzenegger je hrdý na to, co v životě dokázal. Méně hrdý ale je, když se ráno postaví do koupelny před zrcadlo. Koukat na sebe prý bez nepříjemného pocitu nedokáže. Bývalý kalifornský guvernér si připadá starý a strhaný

ate Middletonová je podle ankety krásnější než princezna Diana

Komunitní a seznamovací portál BeautifulPeople.com, který je uzavřen pro ošklivé, spustil hlasování o nejkrásnější ženy a muže z šlechtických rodů. Zúčastnilo se ho 127 tisíc lidí. Ti rozhodli, že nejkrásnější z žen je Grace Kellyová. Do žebříčku se dostala i Kate Middletonová a porazila slavnou Dianu.

Schwarzenegger nekouká do zrcadla, kvůli povislé kůži se cítí mizerně


Třiašedesátiletý herec Arnold Schwarzenegger nemá rád pohled na své tělo. Když se vidí v zrcadle, je mu prý mizerně. Figura kdysi vypracovaného svalovce se totiž během jeho úřadování coby kalifornského guvernéra hodně změnila. Terminátor proto začal na sobě makat.

Kate Moss svádí králíka v bizarní reklamě

Supermodelka Kate Moss natočila velmi podivnou reklamu pro chilskou módní firmu. Svádí tam muže s králičí hlavou a nakonec se probudí obklopená malými králíčky.

Sheen díry v puse ucpal zlatem

Herec Charlie Sheen ve svých pětačtyřiceti letech přišel o několik zubů. Díky svému bouřlivému životu plnému alkoholu a drog se není čemu divit. Prázdné díry si nechal vyplnit zlatými náhradami.

Jak se teď cítí Demi Lovato?

V lednu byla Demi propuštěna z nejmenované kliniky v Chicagu, kde byla hospitalizovaná od listopadu po té, co fyzicky napadla během tour jednu ze svých tanečnic.
Demi nyní přiznala, že léčba, kterou procházela, se týkala i poruchy příjmu potravy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama